تیم‌های پرسپولیس و مس کرمان در هفته سی و دوم لیگ برتر به تساوی رضایت دادند.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و مس کرمان از هفته سی و دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران از ساعت 20:25 امشب در ورزشگاه آزادی و در حضور 15 هزار هوادار برگزار شد که در نهایت با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

مسی‌ها در نیمه اول بازی را بهتر آغاز کردند و با ایجاد چند موفعیت نصفه و نیمه چند خطر را روی دروازه پرسپولیس به وجود آوردند. در ادامه کار سرخپوشان بر توپ و میدان احاطه پیدا کردند و توسط هادی نوروزی در دقیقه 19 بهترین موقعیت را به وجود آوردند که این فرصت از دست رفت.

از دقیقه 20 به بعد دوباره مس کرمان بازی را در دست گرفت. سفید و نارنجی‌پوشان کرمانی توسط ادینهو، بازیکن زهردار برزیلی با چند شوت دروازه پرسپولیس را هدف قرار دادند که این شوت‌ها نیز راه به جایی نبرد.
در دقیقه 30 محمد منصوری برای پرسپولیس از روی ضربه ایستگاهی ضربه‌ای را نواخت که با کمترین فاصله راهی اوت شد.

شاگردان دایی که در حسرت رسیدن به گل تقلا می‌کردند در دقیقه 39 می‌توانستند در بهترین موقعیت بازی را به سود خود کنند. هادی نوروزی در این دقیقه روی فراری که انجام داد در موقعیتی تک به تک بهترین فرصت پرسپولیس برای رسیدن به گل را از دست داد و توپ را به بالای دروازه فرستاد. محمد منصوری نیز در دقیقه 45 یک فرصت خوب دیگر را از دست داد تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم مس کرمان بازهم بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی توسط محمد منصوری و مهرداد پولادی دو موقعیت دیگر را از دست دادند که در این بین فرصت پولادی کمی خطرناک‌تر بود.
این مسابقه تا دقیقه 72 پایاپای و بدون اتفاق ویژه‌ای دنبال شد که در این دقیقه مصطفی سیفی با برخورد با حقیقی نقش بر زمین شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت و بازی را ادامه پیدا کرد.

ادینهو در دقایق 81 و 82 دو شوت پیاپی را راهی دروازه سرخپوشان کرد که باز هم این دو فرصت راه به جایی نبردند تا همچنان دروازه‌ها بسته باقی بمانند. در دقیقه 85 ادینهو از روی یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی ایده‌‌‌‌آل و فرصتی خطرناک توپ را به تیرک دروازه کوبید و در بازگشت هاشمیان با شوتی از راه دور دروازه ارشاد یوسفی را تهدید کرد.
دقایق پایانی باز هم مس تیم برتر نشان داد و چند موقعیت دیگر را به وجود آورد که با درخشش حقیقی این فرصت‌ها هم از دست رفت تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

علیرضا فغانی، داور این دیدار به محمد پولادی از مس و هادی نوروزی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. وی در دقایق تلف شده نیمه دوم با نشان دادن کارت زرد دوم هادی نوروزی را اخراج کرد.
پرسپولیس با این تساوی 54 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به تراکتورسازی به رده چهارم صعود کرد و مس نیز 48 امتیازی شد.
دیدار تیم‌های استقلال و شاهین نیز قبل از این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری (56- ابراهیم شکوری)، مجتبی شیری، سکوبرت، سامان آقازمانی، حسین بادامکی (74- حسین بادامکی)، تیاگو، مازیار زارع، هادی نوروزی، محمد منصوری (60- وحید هاشمیان) و حمید علی‌عسگری

ترکیب مس کرمان:
ارشاد یوسفی، قاسم دهنوی، پیروز قربانی، میلاد فخرالدینی، عادل کلاه‌کج، محمد منصوری، مصطفی سیفی، ادینهو، کیوان امرایی، شجاع خلیل‌زاده، مهرداد پولادی

نوشته شده در تاریخ جمعه 9 اردیبهشت 1390    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()