تعدادی از تماشاگران پرسپولیس هنگام گفت‌وگو با سرپرست باشگاه، خواهان بازگشت علی کریمی به پرسپولیس شدند.

 علی دایی، سرمربی پرسپولیس در چند نوبت به بازی خطرناک بازیکنان مس کرمان، به خصوص مهرداد پولادی، هافبک این تیم به داور مسابقه اعتراض کرد و در همین زمینه با داور چهارم نیز به صحبت کرد.

* بازیکنان پرسپولیس و مس کرمان از آنجایی‌که قبل از آغاز این دیدار در یک هتل مستقر بودند دقایقی از دیدار تیم‌های استقلال و شاهین بوشهر را در هتل به صورت دسته‌جمعی با یکدیگر تماشا کردند.

* سکوبرت، مدافع پرسپولیس پس از دو خطایی که روی آن انجام شد در ادامه کار لنگان لنگان به کار ادامه داد.

* تصویربرداران بلاتکلیفی که برای حضور در کنار زمین دچار مشکل شده بودند دست به دامان سایت فیفا شدند. آنها با گرفتن پرینت آئین‌نامه نحوه برخورد با خبرنگاران در ورزشگاه‌ها را به مسئولان مربوطه نشان دادند. با همین پرینت مشکل تعدادی از تصویرداران حل شد و آنها توانستند فعالیت های رسانه ای خود را انجام دهند و تعدادی هم به جایگاه ویژه برگشتند.

* جنب‌وجوش هواداران مس کرمان در جریان این دیدار نیز از نکات قابل توجه این مسابقه است و آنها با قدرت تیم خود را در ورزشگاه آزادی حمایت کردند.

* حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه پایان رفعت و برادر علی دایی و نژاد زمانی، مدیرعامل باشگاه مس کرمان از جایگاه ویژه این دیدار را تماشا کردند.

* مرفاوی در چندین نوبت به تصمیم های کامرانی فر، کمک داور اول مسابقه اعتراض کرد.

* بین دو نیمه بازیکنان مس به قصد اعتراض به سمت علیرضا فغانی، داور مسابقه رفتند که الهامی بازیکنان تیمش را از این کار برحذر داشت و آنها را از سمت داور دور کرد.

* حبیب کاشانی در بین دو نیمه در بین هواداران حاضر و برای آنها صحبت کرد. هواداران از کاشانی می‌خواستند علی کریمی را برای فصل آینده به این تیم بازگرداند و کاشانی نیز از آنها درخواست کرد تا با صبر وحوصله پرسپولیس را با جدیت حمایت کنند، چرا که او اعتقاد داشت با حمایت هواداران پرسپولیس این تیم در هر سه جام می‌تواند اتفاقاتی را رقم بزند.
در ادامه همین صحبت ها تعدادی از هواداران از کاشانی سوال کردند که آیا دایی فصل بعد در پرسپولیس حضور خواهد داشت یا خیر؟ که سرپرست باشگاه پاسخی به این سوال نداد.

* محمود خوردبین، سرپرست تیم پرسپولیس در دقایق ابتدایی نیمه دوم به مدت 5 دقیقه با ناظر داوری در مورد خطایی که روی بازیکن پرسپولیس رخ داد به صحبت پرداخت و به وی اعتراض کرد.

* سپهر حیدری در دقایق آغازین نیمه دوم به شدت مصدوم شد و شدت مصدومیت به حدی بود که دایی مجبور شد او را تعویض کند.

* حیدری با برانکارد از زمین مسابقه بیرون آورده شد و در حالی‌که از کنار زمین گریه‌کنان بازی را تماشا می‌کرد. وی منتظر آمبولانس بود که این اتفاق پس از 15 دقیقه عملی شد و سرانجام آمبولانس به ورزشگاه آمد تا حیدری را راهی بیمارستان کند.

* نکته جالب اینکه آمبولانس با چند بار دور زدن در محوطه ورزشگاه آزادی سرانجام راهی بیمارستان شد.

* تصویربردارانی که بلاتکلیف در جایگاه خبرنگاران باقی مانده بودند خواستار تحریم کنفرانس پس از بازی هستند.

* 2 دستیار خارجی کی‌روش در بین دو نیمه به ورزشگاه آمده و از جایگاه ویژه بازی را به تماشا نشستند.

* هواداران پرسپولیس با شعار دایی ما گل می‌خواهیم از سرمربی تیمشان خواستار حضور در زمین شدند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()