تصویربرداران تلویزیونی قبل از آغاز مسابقه پرسپولیس و مس کرمان نتوانستند کار خود را از کنار زمین انجام دهند.

 تصویربرداران شبکه‌های مختلف تلویزیونی قبل از آغاز بازی قصد داشتند با حضور در کنار زمین در جایگاه‌های مخصوص استقرار پیدا کرده تا این بازی را تحت پوشش تصویری قرار دهند، اما این اجازه به آنها داده نشد.
نکته جالب اینکه مأموران نیروی انتظامی و مسئولان حراست ورزشگاه آنها را بلاتکلیف نگه داشته و در حالی که به آنها اجازه حضور در کنار زمین را نمی‌دانند، مانع از حضور آنها در جایگاه خبرنگاران نیز شدند که همین موضوع باعث شد درگیری لفظی بین این دو گروه به وجود بیاید.

* عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ برتر از مهمانان ویژه این دیدار است. وی قبل از آغاز مسابقه با حضور در کنار زمین با علی دایی احوالپرسی کرد.

* اسکوربورد ورزشگاه گل‌های پرسپولیس در هفته‌های قبل مسابقات لیگ به خصوص گل‌های این تیم را نمایش داد.

* علی دایی سرمربی پرسپولیس با حضور در زمین مسابقه از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد. وی در این لحظه به ابراز احساسات هواداران با تکان دادن دست پاسخ داد.

* کادر فنی پرسپولیس قبل از آغاز بازی برای مسی‌ها دسته گل بردند که در این بین تقابل دایی و صمد مرفاوی و در آغوش گرفتن این دو برای لحظاتی بسیار جالب توجه بود. صمد مرفاوی در حالی که علی دایی به سمت او می‌آمد از میانه راه به سمت وی رفته و دایی را به آغوش کشیدند.

* حسین بادامکی و محمد منصوری برای ساکت الهامی مربی مس دسته گل بردند و در آن سو عادل کلاه‌کج و پیروز قربانی برای علی دایی گل برده و با او احوالپرسی کردند. ضمن اینکه کلاه‌کج و تمام نیمکت‌نشینان تیم سابقش دست داد و با آنها خوش و بش کرد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()