سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: ما در نیمه اول هم می‌توانستیم با چهار یا پنج گل از زمین خارج شویم و فکر می‌کنم مزد چهل روز زحمتمان را در این بازی گرفتیم.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی پرسپولیس و صنعت‌نفت آبادان گفت: تیم ما خیلی بهتر از حریف بازی کرد و در هر دو نیمه موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم. ما در این بازی نظم تاکتیکی خوبی داشتیم و می‌توانستیم با دقت بیشتر تعداد گل‌های زیادی را به ثمر برسانیم با این وجود از کسب 3 امتیاز این بازی خوشحالم و این پیروزی را به تمام پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم.

دایی با تأکید بر اینکه می‌خواهیم خاطرات تلخ بازی‌های گذشته پرسپولیس را از ذهن هواداران پاک کنیم، گفت: این بازی من را به آینده پرسپولیس امیدوار کرد ما تازه اول راه هستیم و به امید خدا کارمان را ادامه می‌دهیم تا در ادامه لیگ امتیازات لازم را کسب کنیم. بچه‌ها نشان دادند که اگر با جان و دل بازی کنند می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض آبادانی‌ها به نحوه داوری گفت: اتفاق خاصی نیفتاد که بگویم داور به نفع ما گرفت، داوری عادلانه بود. فوتبال نمایانگر همه چیز بود و ما می‌توانستیم در همان نیمه اول چهار پنج گل به حریفمان بزنیم.

دایی درباره دلیل از دست رفتن موقعیت‌های زیاد توسط مهاجمان پرسپولیس، گفت: این اتفاقات در فوتبال می‌افتد اگر قرار باشد همه موقعیت‌ها گل شود باید بازی‌ها را با 10 گل ببریم. مهم برای من این بود که تیم گل نخورد. این دومین بازی پیاپی در لیگ است که دروازه‌مان بسته ماند. ما به سه امتیاز احتیاج داشتیم که آن را گرفتیم.

خبرنگاری درباره تکلیف ماجرای شیث‌ رضایی صحبت کرد که دایی پاسخ داد: این پرونده برای من بسته شده است و کمیته انضباطی باشگاه درباره این بازیکن تصمیم خواهد گرفت. آنچه مسلم است همان طور که در کمیته فنی هم گفتم تا زمانی که من در پرسپولیس هستم، شیث رضایی در پرسپولیس جایی نخواهد داشت. امیدوارم این بازیکن در زندگی‌اش موفق باشد.

موضوع شکایت شیث رضایی از علی دایی دیگر سئوال خبرنگاران بود که سرمربی پرسپولیس اینگونه پاسخ داد: من خوشحال می‌شوم که او از من شکایت کرده باشد. در این صورت می‌توانم با سند و مدرک همه چیز را ثابت کنم. او و مدیر برنامه‌هایش صحبت‌هایی کرده‌اند که قابل پیگیری است و وکیل حقوقی من حتماً این موارد را پیگیری می‌کند.

دایی ادامه داد: من سرمربی تیم هستم و این حق قانونی من است که با چه کسی کار کنم و برای این موضوع نیاز به اما و اگر هم ندارم تیم ما نیاز به آرامش دارد و همه تلاش ما این است که از حاشیه‌ها دور شویم تا بتوانیم دین‌مان را به مردم ادا کنیم. من فکر می‌کنم این بحث‌ها هیچ کمکی به پرسپولیس نمی‌کند و از شما می‌خواهم که اجازه بدهید به اصل فوتبال بپردازیم.

خبرنگاری درباره بازیکن جایگزین شیث با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا پرسید که او گفت: من به اصول پایبندم و در زندگی‌ام به خاطر این اصول خیلی چیزها را از دست داده‌ام. با این وجود من فکر می‌کنم بازیکن به اندازه کافی داریم و اگر بخواهم می‌توانم از یک بازیکن 18 ساله هم در دفاع مرکزی و یا هر پستی که بخواهیم استفاده کنم چرا که به بازیکنانم اعتقاد دارم.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 بهمن 1389    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()