بازیكن پرسپولیس با اشاره به اتفاقات رخ داده میان كمیته انضباطی و سرمربی این تیم گفت: این نوع برخورد با اسطوره فوتبال ایران درست نیست.

حسین بادامكی با اشاره به آغاز تمرینات پرسپولیس عنوان كرد: مصمم هستیم در نیم فصل دوم عملكرد خوبی داشته باشیم و رضایت هواداران را جلب كنیم. در نیم فصل اول افت و خیزهایی داشتیم كه تلاش می كنیم در ادامه راه آن را به حداقل برسانیم.
وی به اردوی این تیم در تركیه و امارات اشاره كرد و گفت: در این دو اردو با تیم های بزرگی بازی خواهیم كرد و همین موضوع سطح آمادگی ما را بالا خواهد برد. رویارویی با تیم های اروپایی می تواند اعتماد به نفس ما را بالا ببرد و به آمادگی بازیكنان كمك كند.
این بازیكن درباره اینكه قرار است كاپیتان پرسپولیس با رای گیری از بازیكنان انتخاب شود اظهار داشت: از این موضوع استقبال می كنم. كسی باید كاپیتان پرسپولیس باشد كه از همه نظر الگو محسوب شود. این كار خوبی است و با رای گیری فردی كه مورد قبول بازیكنان است كاپیتان می شود هر چند نظر نهایی را سرمربی تیم می دهد.
بادامكی با اشاره به اتفاقات اخیر میان دایی و كمیته انضباطی تصریح كرد: به اعتقاد من در حق دایی و پرسپولیس اجحاف می شود و درست نیست با اسطوره فوتبال ایران اینگونه برخورد شود.
وی در پایان گفت وگو با فارس درباره مسابقات جام ملت های آسیا گفت: تیم ملی مهره های خوبی دارد و امیدوارم نتیجه مناسبی كسب كند. با این حال از خط خوردن هادی نوروزی و علیرضا حقیقی شوكه شدم و انتظار این موضوع را نداشتم اگرچه سرمربی تصمیم نهایی را می گیرد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 10 دی 1389    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()