کانون هواداران پرسپولیس : به بازی مقابل تیم سابقت یعنی ابومسلم رسیدی، نظرت در این خصوص چیست؟
بازی بسیار سختی پیش رو داریم، درست است که ابومسلم سقوط کرده اما آنها خیلی راحت بازی می‌کنند، با این حال ما برای بدست آوردن سهمیه آسیایی بازی می‌کنیم و امیدوارم به اهدافمان برسیم.

از اینکه ابومسلم به لیگ یک سقوط کرد، چه احساسی داری؟
آنهایی که دوست نداشتند این تیم نتیجه بگیرد بالاخره بر اهدافشان رسیدند . قطعاً کارشان را به نحو احسن انجام دادند؛ واقعاً در حق این تیم خیانت کردند و باید به آقایانی که باعث سقوط این تیم ریشه‌دار شدند تبریک گفت! امیدوارم زمانی برسد که آنها جوابگوی کارهایشان باشند.

خیلی دل پری داری؟
طبیعتاً از این موضوع ناراحتم. اصلاض دوست نداشتم در این شرایط مقابل ابومسلم قرار بگیرم اما هرچه که باشد در حال حاضر بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شوم و باید به دور از هر مسائل احساسی با تمام وجودم برای تیم بازی کنم پرسپولیس برای کسب سهمیه آسیا به هر 3 امتیاز این دیدار احتیاج دارد بنابر این با تمام وجودم برای پرسپولیس بازی می‌کنم.

در حال حاضر وضعیت پرسپولیس در جدول و قرار گرفتن در رده چهارم باب میل هواداران این تیم اصلاً نیست فکر می کنید تا پایان فصل بتوانید از این مکان بالاتر بیایید؟
طبیعتاً ما تلاشمان را برای رسیدن به این امر مهم انجام می‌دهیم. ما امتیازات زیادی را از دست دادیم؛ البته مدعی اول کسب عنوان جام حذفی پرسپولیس است اما سعی می‌کنیم با پیروزی در 2 بازی آینده لیگ هم به موقعیتمان در جدول سر و سامان بدهیم.

البته شانسی که پرسپولیس آورده این است که ابومسلم به خاطر سقوط و سپاهان به خاطر قهرمانی انگیزه‌ای ندارند و همین کار را برای پرسپولیس راحت تر کرده! درست است؟
با حرف شما کاملاً مخالفم و من اصلا اینطور فکر نمی‌کنم. سپاهان تیم خوب و حرفه‌ای است، آنها هیچ وقت با چنین تفکری که چون قهرمان هستیم پس نباید با تمام قوا بازی کنیم در میدان حاضر نمی‌شوند این موضوع در مورد ابومسلم نیز صدق می‌کند.

اینکه می‌گویند در فصل آینده از پرسپولیس جدا می‌شوی، چقدر صحت دارد؟
من که چنین چیزی را نشنیدم و یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اگر احتیاج داشته باشند در پرسپولیس می‌مانم

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()