کانون هواداران پرسپولیس : در زمان برگزاری سی‌ و‌ دومین بازی پرسپولیس در لیگ برتر، دروازه پرسپولیس یكی از بی‌خطرترین روزهای خود را سپری كرد. در این ارتباط علیرضا حقیقی در گفت‌و‌گویی این چنین به سؤالات مختلف پاسخ داد.

چه شد كه با وجود آن همه موقعیت خوب گلزنی، حریف فرصت كرد با خوش شانسی به یك امتیاز دست پیدا كردند؟
من هم از آن انتهای زمین و از درون دروازه كه من می‌دیدم، حسرت می‌خوردم. به هر حال بازی است و نمی‌توان كاری كرد. یك زمان موقعیت‌ها تبدیل به گل می‌شود و یك زمان این اتفاق صورت نمی‌گیرد. امیدوارم در بازی برابر ابومسلم طوری عمل كنیم كه توپ‌های‌مان تبدیل به گل شود و 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

پرسپولیس با این امتیازی كه از دست داد، از سایر بالانشینان جدول رده بندی فاصله گرفت! انتهای فصل در چه رتبه‌ای خواهید بود؟
چه بگویم؟ همه ما دوست داشتیم چه این بازی و چه بازی‌های دیگر 3 امتیازها را جمع‌آوری كنیم كه نشد و حالا دیگر كاری از دست‌مان بر‌نمی‌آید. 

دو بازی اخیر پرسپولیس زیر بارش شدید باران برگزار شد و هواداران از هیچ حمایتی دریغ نكردند. آیا توانسته‌اید پاسخگوی این حمایت‌ها باشید؟
ما واقعاً ممنون هواداران هستیم، اما چه كاری می‌توانیم برای‌شان انجام دهیم؟ تنها می‌توانیم از این عزیزان تشكر كنیم. خودم می‌دیدم تا 90 دقیقه نشسته بودند زیر باران شدید و از ما حمایت كردند و تنها می‌توانم بگویم دست‌شان درد نكند. امیدوارم بازی برابر ابومسلم همه چیز را جبران كنیم.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()