کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر فردی كه در ورزشگاه شعاری علیه علی كریمی شنیده به ما هم بگوید. 
محمود خوردبین در گفت‌وگویی، در خصوص تساوی بدون گل برابر استیل‌آذین اظهار داشت:‌ مستحق برد بودیم، اما این اتفاق رخ نداد. متاسفانه در چند بازی‌ گذشته توپ‌های ما به گل تبدیل ‌نمی‌شود كه باید این مشكل را در تمرینات رفع كرده تا در فینال جام حذفی موفق شویم.
سرپرست پرسپولیس ادامه داد: در بازی با استیل آذین موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما بی‌دقت بودیم و این برای تیم ما اصلاً خوب نیست.
خوردبین خاطرنشان كرد: امیدوارم در فینال جام حذفی برابر گسترش فولاد اتفاقات بازی با استیل آذین برای ما رخ ندهد، چون اشتباه در این مسابقه خطرات بدی برای ما خواهد داشت كه سعی می‌كنیم در تمرینات نقاط ضعف تیم را رفع كنیم.

وی درباره شعار علیه كریمی عنوان كرد: هر فردی كه در ورزشگاه شعاری علیه علی كریمی شنیده به ما هم بگوید، چون در بازی روز گذشته چیزی در این مورد شنیده نشد. فقط امكان دارد وقتی كریمی پا به توپ می‌شد هواداران برای از دست دادن تمركز وی كاری‌هایی را ناخواسته انجام بدهند.

خوردبین تصریح كرد: این كه گفته می‌شود من كارهایی كرده‌ام تا در بازی روز گذشته اتفاقاتی رخ بدهد، صحت ندارد و نباید با این حرف‌ها قضاوت زود هنگام كرد؛ چون كریمی قبلاً در پرسپولیس بازی می‌كرد و از جنس این تیم است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 اردیبهشت 1389    | توسط: mohsen solimani    | طبقه بندی: اخبار پرسپولیس،     | نظرات()